2012 Division Champions






Champions
Under 10 Girls CupChampion: Finalist: Strikers Blue East
Under 10 Boys CupChampion: Strikers Blue EastFinalist: Strikers Blue East
Under 10 Boys AChampion: Concorde Fire South BlackFinalist: Concorde Fire South Black
Under 11 Girls CupChampion: Concorde Fire South BlackFinalist: Concorde Fire South Black
Under 11 Girls AChampion: TSC 2020G North EliteFinalist: TSC 2020G North Elite
Under 11 Girls BChampion: TSC 2020G North EliteFinalist: Ambush White 02G
Under 11 Boys CupChampion: Ambush White 02GFinalist: Ambush White 02G
Under 11 Boys AChampion: Ambush White 02GFinalist: Ambush White 02G
Under 12 Girls 11v11 CupChampion: Ambush White 02GFinalist: 3V3 Academy- Team USA
Under 12 Girls 8v8 CupChampion: FC America PremierFinalist: FC America Premier
Under 12 Girls 8v8 AChampion: FC America PremierFinalist: FC America Premier
Under 12 Boys 11v11 CupChampion: Tampa Bay United Premier 01Finalist: Tampa Bay United Premier 01
Under 12 Boys 8v8 AChampion: Tampa Bay United Premier 01Finalist: Tampa Bay United Premier 01
Under 12 Boys 8v8 BChampion: DSC 01B Revolution PremierFinalist: Augusta Arsenal 01 Boys Blue
Under 13 Girls CupChampion: Augusta Arsenal 01 Boys BlueFinalist: JFC Storm 00
Under 13 Girls AChampion: JFC Storm 00Finalist: JFC Storm 00
Under 13 Girls BChampion: FC Dallas TRI 00G BlueFinalist: 00 Nike Girls
Under 13 Boys CupChampion: 00 Nike GirlsFinalist: 00 Nike Girls
Under 13 Boys AChampion: Concorde Fire South BlackFinalist: Concorde Fire South Black
Under 13 Boys BChampion: Concorde Fire South BlackFinalist: Concorde Fire South Black
Under 14 Girls CupChampion: Concorde Fire South BlackFinalist: Concorde Fire South Black
Under 14 Girls AChampion: Concorde Fire South BlackFinalist: Concorde Fire South Black
Under 14 Girls BChampion: Ponte Vedra StormFinalist: Ponte Vedra Storm
Under 14 Boys CupChampion: Ponte Vedra StormFinalist: Alianza Elite
Under 14 Boys AChampion: Alianza EliteFinalist: Alianza Elite
Under 14 Boys BChampion: Alianza EliteFinalist: Smyrna Soccer Gold
Under 15 Girls CupChampion: SSA Chelsea 98G EliteFinalist: SSA Chelsea 98G Elite
Under 15 Girls AChampion: SSA Chelsea 98G EliteFinalist: Inter Atlanta FC 98 98G Elite
Under 15 Girls BChampion: RYSA RevolutionFinalist: FFC Thunder 98
Under 15 Boys CupChampion: FFC Thunder 98Finalist: SSA Chelsea 98B Elite
Under 15 Boys AChampion: Atlanta Fire 98 Elite-BlackFinalist: Atlanta Fire 98 Elite-Black
Under 15 Boys BChampion: SCP BLACK U-15BFinalist: Georgia Storm 98 Elite Clasico
Under 16 Girls AChampion: Georgia Storm 98 Elite ClasicoFinalist: FC Florida 98G Premier
Under 16 Girls BChampion: FC Florida 98G PremierFinalist: ASG-FL 97-97 Girls
Under 16 Boys CupChampion: ASG-FL 97-97 GirlsFinalist: Coast 97 Red
Under 16 Boys AChampion: UFA 97 RedFinalist: UFA 97 Red
Under 16 Boys BChampion: FFC United WhiteFinalist: FC Dallas TRI 97B Blue
Under 17 Girls CupChampion: TUSA Gold GFinalist: TUSA Gold G
Under 17 Girls AChampion: TUSA Gold GFinalist: TUSA Gold G
Under 17 Girls BChampion: TUSA Gold GFinalist: SSA Chelsea 96G Select Black 1
Under 17 Boys CupChampion: SSA Chelsea 96B EliteFinalist: United FA 96 Elite
Under 17 Boys AChampion: FC Dallas-EC 95B RedFinalist: FC Dallas-EC 95B Red
Under 17 Boys BChampion: VSI West Florida Premier - AlgateFinalist: CCSC Rangers
Under 19 Girls CupChampion: NASA 13 Elite IIFinalist: NASA 13 Elite II
Under 19 Girls AChampion: Ambush G95 RedFinalist: RYSA Revolution FC95 Lady Blue
Under 19 Girls BChampion: Atlanta Fire United 95 GoldFinalist: Atlanta Fire United 95 Gold
Under 19 Boys CupChampion: SCU/MP 94 Boys EliteFinalist: United FA 95 Elite (R3PL)
Under 19 Boys AChampion: AFC Lightning '95 Boys EliteFinalist: FC Dallas TRI 95B Blue
Under 19 Boys BChampion: CGSA Strikers GoldFinalist: CGSA Strikers Gold
Under 19 Boys CChampion: Liberty FireFinalist: Cobb YMCA Strikers Green
AISF International DivisionChampion: Atlanta EaglesFinalist: SOS Atlanta Chapter