2015 Division Champions






Champions
Under 10 Boys A DivisionChampion: WPU Gomez 06 BlackFinalist: Atlanta Fire 06 Elite
Under 10 Boys B DivisionChampion: 07 PedrazaFinalist: RYSA 06 Boys Blue
Under 11 Boys Cup DivisionChampion: RYSA 06 Boys BlueFinalist: KSA 05 Premier
Under 11 Boys A DivisionChampion: Gsa North PremierFinalist: DDYSC 05 Wolves Elite
Under 11 Boys B DivisionChampion: GSA North 05B RedFinalist: GSA North 05B Red
Under 12 Girls 11v11 DivisionChampion: Atlanta Fire 04 Girls ECNLFinalist: Ambush G04 Red
Under 12 Girls 8v8 DivisionChampion: Athens United 04 GoldFinalist: Athens United 04 Gold
Under 12 Boys 11v11 DivisionChampion: TBU Premier Boys 2004Finalist: ASISA Drakos
Under 12 Boys A DivisionChampion: KSA 04 BarcelonaFinalist: MAYS Buckhead 04B Green
Under 13 Girls Cup DivisionChampion: GSA 03G ECNLFinalist: GSA 03G ECNL
Under 13 Girls A DivisionChampion: Augusta Arsenal 03 GirlsFinalist: Augusta Arsenal 03 Girls
Under 13 Boys Cup DivisionChampion: Augusta Arsenal 03 GirlsFinalist: Augusta Arsenal 03 Girls
Under 13 Boys A DivisionChampion: Crush '03 DortmundFinalist: Crush '03 Dortmund
Under 14 Girls Cup DivisionChampion: Atlanta Fire 2002 ECNLFinalist: 02 Girls Roswell Santos Blue
Under 14 Girls A DivisionChampion: AFC Lightning '02 Gold - NPLFinalist: Atlanta Fire 2002 Gold
Under 14 Boys Cup DivisionChampion: Atlanta Fire 2002 GoldFinalist: Atlanta Fire 2002 Gold
Under 14 Boys A DivisionChampion: Smyrna White Elite ClasicoFinalist: Smyrna White Elite Clasico
Under 14 Boys B DivisionChampion: Smyrna SC 2002 RedFinalist: Rapids FC 02
Under 15 Girls Cup DivisionChampion: Atlanta Fire 01 ECNLFinalist: Inter Atlanta FC 01G Blues Elite
Under 15 Girls A DivisionChampion: AFC Lightning '01 GoldFinalist: AFC Lightning '01 Gold
Under 15 Boys Cup DivisionChampion: AFC Lightning '01 GoldFinalist: AFC Lightning '01 Gold
Under 15 Boys A DivisionChampion: AFC Lightning '01 GoldFinalist: AFC Lightning '01 Gold
Under 16 Girls Cup DivisionChampion: MS Rush PremierFinalist: Bayside Dynamo FC '00 Girls Premier
Under 16 Girls A DivisionChampion: Bayside Dynamo FC '00 Girls PremierFinalist: Bayside Dynamo FC '00 Girls Premier
Under 16 Boys Cup DivisionChampion: Bayside Dynamo FC '00 Girls PremierFinalist: Knoxville FC Crush 00B Gunners
Under 16 Boys A DivisionChampion: GS 00B GoldFinalist: Georgia Storm 00 Elite Clasico
Under 16 Boys B DivisionChampion: Ponte Vedra Soccer ClubFinalist: Smyrna SC 2000 Boys Red
Under 17 Girls Cup DivisionChampion: Smyrna SC 2000 Boys RedFinalist: Smyrna SC 2000 Boys Red
Under 17 Girls A DivisionChampion: Smyrna SC 2000 Boys RedFinalist: Smyrna SC 2000 Boys Red
Under 17 Boys Cup DivisionChampion: Nashville FC 99B RevolutionFinalist: Nashville FC 99B Revolution
Under 17 Boys A DivisionChampion: MS Brilla Jrs 99Finalist: MS Brilla Jrs 99
Under 17 Boys B DivisionChampion: MS Brilla Jrs 99Finalist: AFC Adrenaline 99 Boys Maroon
Under 19 Girls Cup DivisionChampion: Augusta Arsenal GunnersFinalist: MAYS Striker 98G Elite
Under 19 Girls A DivisionChampion: South GA 98 GirlsFinalist: USC 98 Girls Premier
Under 19 Boys Cup DivisionChampion: USC 98 Girls PremierFinalist: DDYSC 98 Wolves Elite
Under 19 Boys A DivisionChampion: Storm SA/Tormenta FC 98 BoysFinalist: Augusta Arsenal 97 Gold